Skip to main content

Krepšelis

Close Cart

Jei galvoji, kad produktai nuo pilvo pūtimo turi būti prėsko skonio – labai klysti! Šis glotnutis ne tik itin paprastai pagaminamas, bet ir neįtikėtinai gaivus. Norėtum išbandyti?

 

Receptui prireiks:

 

  • Vieno vidutinio dydžio agurko
  • Vieno banano
  • Stiklinės kokosų vandens
  • Šiek tiek šviežaus imbiero
  • Vienos porcijos kokosų skonio RAIDO

 

Gaminimo eiga:

 

Čia viskas paprasčiau nei paprasta! Tiesiog nuskusk agurką bei imbierą, nulupk bananą ir visus ingredientus trintuve sutrink iki vientisos masės. Štai ir viskas. Dar niekada pilvo pūtimo gydymas nebuvo toks paprastas!

 

O jei manai, kad čia viskas per daug paprasta, kad galėtų padėti sumažinti pilvo pūtimą – paruošėme argumentų ir tau.

 

🥒 Agurkai – didžioji dalis šiose daržovėse esančių kalorijų yra iš ląstelienos. O būtent ji ir padeda reikšmingai gerinti žarnyno sveikatą bei sureguliuoti mūsų tuštinimosi dažnumą.

 

🍌 Bananai – šie vaisiai yra tikros kalio bombos. O kalis mūsų organizmui padeda sureguliuoti natrio kiekį, kuris neleidžia sulaikyti vandens. (Tad jei nežinojai, natrio perteklius yra viena iš pilvo pūtimo priežasčių.)

 

🍠 Imbieras – tai natūralus priešuždegiminis maistas. Nors taip ir neatrodo, bet aštrusis imbieras ramina virškinimo sistemą bei atpalaiduoja virškinamojo trakto raumenis, kurie neleidžia pilvui išsipūsti.

 

🌴 Kokosų vanduo – tai elektrolitų ir natūralių druskų šaltinis. Šiame vandenyje randami net penki, mūsų organizmui gyvybiškai reikalingi mineralai: kalis, natris, magnis, forsforas ir kalcis. Kita svarbi kokosų vandens savybė – jis turi šarminį pH, kurio mūsų organizme dažnai trūksta.

 

Kokosų skonio fermentuotas gėrimo koncentratas „RAIDO” – kiekviename šio koncentrato mililitre yra milijardai gerųjų bakterijų. Pirmiausia jos patekusios į mūsų virškinamąjį traktą – gali padėti pagerinti imuninę sitemą. O jei imuninė sistema veiks sklandžiai – pilvo pūtimą galėsime pamiršti. 

Palikti komentarą