ĮKVĖPIMAS pokyčiams, MEILĖ procesui, SĖKMĖ siekiant savo tikslų.

„Raido” gimė su meile ir iš meilės žmonėms.

Raido tai runa simbolizuojanti kelionę, judėjimą. Dažnai šis simbolis žmogaus gyvenime atsiranda kai jis nori kažką pakeisti, ji sako: „nesustok ir eik šiuo keliu”. Raido mums primena, kad nuolat turime kažką pakeisti, kad ir koks iš pirmo žvilgsnio nereikšmingas tas pokytis gali atrodyti. Maži pokyčiai visada pritraukia didelius. Kaip pavyzdžiui į mitybą įtraukus fermentuotą gėrimo koncentratą „Raido”, kuriame gausu gyvų bakterijų.

Vieniems tai bus prevencija įvairiems sveikatos sutrikimams išvengti, o kitiems turintiems sveikatos sutrikimų, palaipsniui padės juos išgydyti.

Gera savijauta - gera gyvenimo kokybė

Kad pasijaustų geriau, tereikia į rutiną įtraukti šio gėrimo vartojimą, tačiau ilgainiui rezultatas bus akivaizdus - pasikeitusi gyvenimo kokybė. Keisdami įpročius, sukursite palankias gerąją žarnyno mikrobiotą suvešėti skatinančias sąlygas, pagerės savijauta, fizinė išvaizda ir tapsite laimingesni, nes nebevargins sveikatos sutrikimai.

Svarbu suprasti, kad betkokie pokyčiai paveikia ne vieną gyvenimo sritį - jie veikia kompleksiškai. Raido - mažas pokytis jūsų rutinoje didelio tikslo link!

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie Raido.

Nori asmeninės konsultacijos? Parašyk mums [email protected], mielai atsakysime.