Skip to main content

Krepšelis

Close Cart

Gerosios bakterijos  yra sveikų bakterijų rūšis, kurias natūraliai gamina mūsų kūnas. Tiesą sakant, jos yra būtinos norint išlaikyti sveiką žarnyno mikrobiotą, kuri yra geros sveikatos pagrindas. Todėl nenuostabu, kad gerosios bakterijos šiandien yra vienas iš veiksmingiausių ingredientų maisto produktuose. 

Taip kaip reguliuoja žarnyno mikroflorą, taip gerosios bakterijos padeda išlaikyti sveiką odos biomą. Aplinkos tarša ir toksiškos kosmetikos priemonės gali sutrikdyti natūralią jūsų odos biomą, o gerosios bakterijos padedą atkurti pusiausvyrą – neleidžia jūsų odai tapti per sausa ar per riebia. Kovojate su akne? O galbūt jus vargina rožinė, egzema? Norite sustabdyti senėjimo procesus? Gerųjų bakterijų vartojimas gali iš ties palengvinti simptomus ir padėti visiškai pasveikti.

Gerosios bakterijos efektyviai kovoja su akne ir kitomis uždegimų sukeliamomis ligomis. Nors gerosiomis bakterijomis praturtintas maistas skatina odos sveikimą, spuogams gydyti efektyviausiai veikia gerųjų bakterijų aplikavimas tiesiogiai ant odos. Taip yra todėl, kad tiesioginis gerųjų bakterijų kontaktas padeda sunaikinti blogąsias bakterijas, kurios sukelia spuogų, paraudimų ir kitų sudirginimų atsiradimą. Dėl natūralaus raminamojo poveikio gerosios bakterijos palengvina uždegimą ir paraudimą bei paskatiną spuogų ir žaizdelių gyjimą. 

Vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos reikia suprasti apie holistinę odos priežiūrą, yra tai, kad tai yra kūno kaip visos sistemos gydymas. Tradicinis odos ligų gydymas paprastai pasitelkia drastiškus gydymo metodus, kurie suteikia trumpalaikių rezultatų. Gerosios bakterijos natūraliai daro tą patį ką tepami ar geriami antibiotikai, tačiau kitaip nei pastarieji, nepažeidžia odos mikrofloros pusiausvyros. 

Dėmesys savo mitybai yra sėkmingos holistinės odos priežiūros schemos dalis. Jei norite švytinčios, spindinčios odos, į savo racioną įtraukite šiuos penkis maisto produktus: migdolus, mėlynes, špinatus, pomidorus ir graikinius riešutus. Įtraukę į savo racioną gerosiomis bakterijomis praturtintų maisto produktų, padidinsite šių sveikų maisto produktų poveikį, nes gerosios bakterijos padeda jūsų organizmui geriau įsisavinti maistines medžiagas.

Gerosios bakterijos sustiprina apsauginį odos barjerą. Taip kaip gerosios bakterijos žarnyne padeda užkirsti kelią infekcijai, taip aplikuojami ant odos jie sustiprina odos apsauginį barjerą, todėl patogenai sunkiau prasiskverbia pro epidermio barjerą. Taip pat, tai puiki apsauga nuo UV spindulių, laisvųjų radikalų žalos ir aplinkos teršalų.

Gerosios bakterijos padeda išlaikyti odos drėgmę. Vandens praradimas per odos epidermį gali sukelti dehidrataciją, jautrumą, sausumą ir dirginimą. Kosmetikoje esantys tam tikri ingredientai, tokie kaip natrio lauro sulfatas, mineraliniai aliejai, vaškas paveikia odą – užkemša poras ir sukelia bėrimus, todėl veido oda tampa blanki, pavargusi.

Ar žinojote, kad gerosios bakterijos stabdo odos senėjimo procesus?

Pieno rūgštis, viena iš naudingiausių probiotikų atmainų odos priežiūroje kovojant su senėjimo žymėmis. Aplikuojant gerąsias bakterijos ant odos, šios apsaugo odą nuo spuogų susidarymo, pašalina negyvas odos ląsteles ir atgaivina odą, sumažina didelių porų atsiradimą, pagerina odos gebėjimą sugerti drėgmę, sumažina raukšlių atsiradimą ir pagerina bendrą odos būklę.

Rekomenduojame mūsų fermentuoto gėrimo koncentratus įtraukti ir į odos priežiūros rutiną:

Vatos tamponėlį suvilgykite fermentuoto gėrimo koncentrate ir juo švelniai patepkite pažeistas odos vietas. Leiskite koncentratui susigerti į odą. Pabūkite taip nuo 15 iki 30 minučių ir nuprauskite veidą drungnu vandeniu. Tada atlikite odos priežiūros rutiną. Jeigu procedūrą atliekate prieš miegą galite palikti nakčiai.

Šaltiniai:

Kosiewicz MM, Zirnheld AL, Alard P. Gut microbiota, immunity, and disease: a complex relationship. Front Microbiol.

Di Marzio L, Cinque B, De Simone C, Cifone MG. Effect of the lactic acid bacterium Streptococcus thermophilus on ceramide levels in human keratinocytes in vitro and stratum corneum in vivo. J Invest Dermatol.

Groeger D, O’Mahony L, Murphy EF, Bourke JF, Dinan TG, Kiely B, et al. Bifidobacterium infantis 35624 modulates host inflammatory processes beyond the gut. Gut Microbes.

 

3 Comments

 • Laura parašė:

  Naudoju šį stebūklingą produktą ne vienas mėnuo ir esu laimynga jį atradusi. Pokytis tiek iš vidaus tiek iš išorės akivaizdus. Rakomenduoju 100 proc ❤️

  • Raido.lt parašė:

   Laura, labai dėkojame už atsiliepimą! Džiaugiamės, kad jaučiate efektą, grįžtamasis ryšys motyvuoja tik dar labiau stengtis dėl kiekvieno iš jūsų 🙂

 • Arvydas parašė:

  Ačiū už informaciją! Labai naudinga ir išsamu! 😉

Palikti komentarą